RODZICE CZYTAJĄ BAJKI W PRZEDSZKOLU

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. W ramach realizacji programu "Cała Polska czyta dzieciom" nauczycielki zaprosiły rodziców do czytania bajek.

Pierwszą odważną mamą, która nas odwiedziła była mama Mikołaja z gr. "Świetliki", która zasłuchanym przedszkolakom przeczytała ulubioną książeczkę syna. Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce oraz uczestnictwie w kulturze.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejnych rodziców!

SAŁATKA OWOCOWA !!!

Przedszkolny Dzień Chłopaka !!!

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA !!!

GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

WYCIECZKA DO TEATRU EKO – STUDIO W OPOLU !!!