UWAGA RODZICE/OPIEKUNOWIE DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH !!!

1. Zaplanowany czas pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 to 6:30 - 17:00.

2. Przyprowadzanie i odbieranie dzieci w godzinach zadeklarowanych przez rodziców w naborze.

3. Upoważnienie do odbioru dziecka przez inne osoby ( w załączniku).

4. Opłaty za przedszkole zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Opola.

- dzienna stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi 8 zł.

5. Rodzice od 1 września przynoszą do przedszkola:

- obuwie zamienne dla dziecka,

- małą poduszkę dla dzieci 3-4 letnich,

- worek z ubraniami zamiennymi dla dziecka.

Więcej informacji na zebraniu organizacyjnym we wrześniu 2021r.

Upoważnienie 1

UWAGA !!!

DOKUMENT PODPISUJĄ TYLKO OSOBY UPOWAŻNIONE DO ODBIORU DZIECKA

(dotyczy klauzuli informacyjnej dla osób upoważnionych do odbioru dziecka)

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

spis

Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl. W przypadku trudności można spisać się przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 lub w urzędzie miasta przy wsparciu pracownika merytorycznego (bliższe informacje, w tym lokalizacja punktów samospisu na stronie https://bip.um.opole.pl/?id=46253 ). W oparciu o wyniki spisu opracowuje się plany rozwojowe i określa potrzeby zdrowotne, edukacyjne, mieszkaniowe oraz dotyczące zabezpieczenia społecznego. Są one także podstawą do określenia dotacji i subwencji oraz podziału środków unijnych. Poprzez udział w spisie mieszkańcy uzyskują realny wpływ na zmiany zachodzące w ich otoczeniu.”

PRZERWA WAKACYJNA !!!

ZGŁOSZENIA NA MIESIĄCE WAKACYJNE

Rodzice, którzy są zmuszeni do przyprowadzania dzieci na miesiące wakacyjne ( lipiec, sierpień 2020) proszeni są o zapoznanie się z informacją dotyczącą tego okresu na stronie www.pp46.opole.pl zakładka aktualności.

Zgłoszenie i oświadczenie proszę przesłać na adres e-mail przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie oświadczenia do skrzynki pocztowej przedszkola do dnia 9.06.2020 do godziny 15:00.

PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

plakat duzy z logo kprm